Lipiec miesiąc aktywności w ogrodzie

Opublikowano 2020-07-22

354_KISkwiaty_07_202016.jpg

Uczestnicy Klubu Integracji Społecznej w Łapach w ramach grup samopomocowych brali udział w zajęciach związanych z ogrodnictwem. Spotkania miały na celu przekazanie praktycznych informacji dotyczących pielęgnacji trawnika, tui oraz kwiatów i ziół.

Każda z grup miała możliwość sadzenia kwiatów w doniczki oraz aranżacji otoczenia przy budynku Klubu. Efektem działań jak widać na zdjęciach jest pięknie wyglądające wejście do budynku, jak i okolice trawnika. Całej oprawie charakteru nadają kwitnące kwiaty oraz wykorzystane palety i skrzynki z recyklingu. W ramach zajęć zakupiono niezbędne artykuły i narzędzia ogrodnicze, które posłużą do dalszej pielęgnacji otoczenia przy siedzibie Klubu Integracji Społecznej w Łapach.

Wszystkim Klubowiczom dziękujemy za aktywny udział w zajęciach ogrodniczych.

 

Zakup artykułów i narzędzi ogrodniczych był możliwy dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, w ramach projektu „Sukces w działaniu” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Klub Integracji Społecznej w Łapach. Wnioskodawcą projektu jest Gmina Łapy.

Podziel się