RUSZYŁA AKCJA ROZDAWANIA BEZPŁATNYCH PRZYŁBIC W ŁAPACH

Opublikowano 2020-06-19

349_KIS_przylbice_rynek_2306_202021.jpg

 

W celu zapewnienia dalszej ochrony mieszkańców Miasta i Gminy Łapy przed zakażeniem COVID-19 pierwsze przyłbice wykonane przez Uczestników Klubu Integracji Społecznej w Łapach „SUKCES W DZIAŁANIU” zostały rozdane mieszkańcom Łap zebranym licznie na targowisku.

W akcjęrozdawania przyłbic wraz z Uczestnikami Klubu Integracji Społecznej czynnie włączył się Burmistrz Łap – Pan Krzysztof Gołaszewski. Mieszkańcy byli mile zaskoczeni i ogromnie zainteresowani tematem przyłbic.

Zakup przyłbic ochronnych był możliwy dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, w ramach projektu „Sukces w działaniu” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Klub Integracji Społecznej w Łapach. Wnioskodawcą projektu jest Gmina Łapy.

Akcja rozdawania przyłbic będzie kontynuowana wśród najbardziej potrzebujących mieszkańców Łap od poniedziałku 22.06.2020 r. na terenie miasta i gminy.

 

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się