Pomóżmy w odbudowie domu

Opublikowano 2019-04-26

315_IMG_4463.jpg
Kategoria Pomoc społeczna

W II Dzień Świąt Wielkanocnych w Parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Łapach dzięki życzliwości i wsparciu Ks. kan. Waldemara Krzywińskiego – proboszcza Parafii zorganizowano zbiórkę na pomoc Państwu Paszkowskim w odbudowie domu.

Zebrano 22892,95 zł, 70 euro oraz 20 dolarów. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowanie za wsparcie i otwarte serce.

Przypomnijmy, rodzina Państwa Paszkowskich 10 kwietnia b.r. straciła dorobek swojego życia w wyniku pożaru. W chwili obecnej trwają prace związane z odbudową domu, w szczególności konstrukcji dachu, która musiała zostać kompletnie rozebrana.

Władze lokalne, mieszkańcy Łap, sąsiedzi od razu pospieszyli z pomocą. Rodzina marzy o odbudowie domu i nadal potrzebuje wsparcia. Na portalu https://zrzutka.pl/55jdzj  uruchomiono „zrzutkę” na ten cel.Zebrano już część środków, jednak nie jest to kwota, która w całości może pokryć inwestycję.

Zwracamy się również z serdeczną prośbą o gest dobrej woli i pomoc rzeczową w postaci przekazania materiałów budowlanych, które umożliwią zrealizowanie doniosłego dzieła, jakim jest odbudowa domu rodzinie Paszkowskich.

Mamy nadzieję, że nasza prośba spotka się z zainteresowaniem i poparciem. Pomoc Państwa będzie wyrazem solidarności w tych trudnych chwilach. Znając wielkie serce Polaków wiemy, że ten apel nie pozostanie bez odpowiedzi.

Podziel się