„SZANSA NA START” 2019

Opublikowano 2019-06-26

321_SDS_zawody_06_201930.jpg

18.06.2019 roku na Miejskim Stadionie OKF w Łapach już po raz 10 odbyły się Zawody Sportowe Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „Szansa na start”.

Uroczystość rozpocząłprowadzący zawody p. Stanisław Bienio(dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie imprezy) witającprzybyłych gościoraz wszystkich obecnych: zawodników, ich opiekunów i rodziców. Szczególnie ciepło powitano drużyny sportowe, które przyjechały do nas z terenu województwa podlaskiego.

Jako gospodarzemieliśmy zaszczyt rozpocząć imprezę  częścią artystyczną,zaśpiewaliśmy harcerską pieśń ogniskową „Jak dobrze nam zdobywać góry” i drugąz repertuaru zespołuIch Troje pt. „Kochać kobiety”.
Następnie zaczęły się konkurencje, a było ich kilkanaście między innymi takie jak: rzut do tyłu piłką lekarską, synchroniczne chodzenie czwórkami na nartach, kręcenie hula hop, siłowanie się na rękę, przeciąganie liny, skoki na skakance itp. Każda drużyna starała się wypaść jak najlepiej, jednak wszystko przebiegało w duchu zdrowej sportowej rywalizacji fairplay.
Po tych sportowych emocjach nadszedł czas na smaczny obiad, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród ufundowanych przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W. i medali.

Nie zabrakło również atrakcji, podczas imprezy mogliśmy pomalować fantazyjnie twarze (dziękujemy bardzo paniom z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łapach), uczestniczyć w treningu piłki nożnej pod okiem profesjonalistów z Miejskiego Klubu Sportowego POGOŃ Łapy(dziękujemy serdecznie trenerom) oraz potańczyć Zumbę z najlepszymi instruktorkami na świecie. Tego dnia grzały nas emocje i promienie słoneczne dlatego z pomocą przyszli nam niezawodni strażacy na których zawsze możemy liczyć (dziękujemy serdecznie pracownikom Jednostki Ratowniczo-Gasniczej w Łapach oraz Ośrodka Szkoleniowego w Łapach). Impreza nie odbyłaby się bez wsparcia i pomocy pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łapach, Ośrodka Kultury Fizycznej w Łapach i Domu Kultury w Łapach, którzy są z nami od 10 lat, dziękujemy.

To był wspaniały dzień, do zobaczenia za rok.


Dziękujemy organizatorom.

 

Zespół redakcyjny ŚDS

 

Łapy 19.06.2019

 

Podziel się