WALENTYNKI W ŚDS ŁAPY 2018

Opublikowano 2018-02-14

227_28126529_2114592068775254_1574759219_o.jpg

13.02.2018 roku obchodziliśmy w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łapach Walentynki. Dzień pełen atrakcji.Zacznijmy jednak od początku. Najpierw Amor sfrunął z nieba i strzelił w nas strzałą miłości, żebyśmy wszyscy byli zakochani, jak przystało w tym dniu.

Później obejrzeliśmy przedstawienie słowno –muzyczne „Randka w ciemno”. Przygotowali je pracownicy i uczestnicy ŚDS. Było oparte na bardzo popularnym programie rozrywkowym pod tym samym tytułem. Spośród trzech kandydatek ;Edmundy, Filomeny i Lukrecji wybierał  jedną Albercik Max, który przedstawił się tak: ”Nazywam się Albert Max, proszęnie mylić z supermarketem, jestem 100% mężczyzną.”Po pytaniu:Co lubisz robić w wolnym czasie?pierwsza odpowiedziała Edmunda: lubię jabłka!Filomena:poszukuję pana, który naprawi mi barierkę na balkonie.Trzecia Lukrecja:Lubię pokręcić się w kuchni. Na pytanie: Co byś zrobiłagdybyś na randce, jedząc pizzę,poplamiła bluzkę keczupem. Pierwsza Edmunda:pozostałą ilością keczupu oblałabym całą bluzkę, udając, że taka miała być. Druga Filomena: zdjęłabym skarpetki i zakryła nimi plamy, a trzeciaLukrecja: po prostu zdjęłaby brudną bluzkę, mając pod spodem czystą. Po takiej odpowiedzi nasz wybierający nie miał wątpliwości;Lukrecja została wybranką Maxa, czekała na nich jeszcze jedna wspaniała niespodzianka, wybiorą się do ŚDS na obiad, który sami ugotują :) Następnie nadszedł czas na rozdaniePoczty Walentynkowej i dyskotekę, której DJ był p. Hubert Łapiński.
Końcowym akcentem imprezy walentynkowejbyłakawa, herbata, ciasto i inne słodycze. Spędziliśmy bardzo miły, słodki dzień. Oby więcej takich. Dziękujemy.
 

Agata Perkowska

Łapy 14.02.2018r

Podziel się