SENIORADA -Potańcówka pod Gwiazdami

Opublikowano 2021-07-07

360_Seniorada30_06_20211.jpg

W dniu 30 czerwca 2021r. Łapscy Seniorzy uczestniczyli w Potańcówce pod Gwiazdami zorganizowanej dla całej społeczności łapskich seniorów. Impreza mogła się odbyć dzięki organizatorom wśród, których należy wymienić Burmistrza Łap- Krzysztofa Gołaszewskiego, Gminną Radę Seniora reprezentującą wszystkie środowiska i grupy Seniorów oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapach.

 

Uroczystą SENIORADĘ otworzyli Pan Krzysztof Gołaszewski Burmistrz Łap oraz Agata Ignaczuk Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łapach. Udanej zabawy dla wszystkich koleżanek i kolegów życzyła Pani Stanisława Grzybowska- Przewodnicząca Gminnej Rady Seniora.  Głos zabrała również Pani Wiktoria Wnorowska – Dyrektor Domu Kultury w Łapach.

Po powitaniu nastąpiła część artystyczna w wykonaniu lokalnych grup. Najpierw wystąpiły Dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Świat w Kolorach prezentując układy taneczne, rozgrzewając już przy stołach nogi Seniorów do tańca. Następnie odbyły się występy muzyczne, wokalno-instrumentalne w wykonaniu Łapskich Nutek, Płonkowianek oraz Seniorów z Dziennego Domu SENIOR+ w Łapach. Na zakończenie części artystycznej Seniorzy z Klubu SENIOR+ zaprezentowali układ taneczny, który był już wstępem do części tanecznej Potańcowki pod Gwiazdami. Podczas części artystycznej Seniorzy mieli czas się posilić przysmakami z grilla przygotowanymi przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Podczas spotkania nie zabrakło poczęstunku kawy, herbaty, a także drożdżówki i wafli przygotowanych specjalnie na tę okazję przez Seniorów z Dziennego Domu SENIOR+ w Łapach, a także muffinek wykonanych przez Seniorów z Klubu Senior+ w Łapach.

Całą imprezę poprowadził DJ, dzięki któremu usłyszano melodie z lat młodzieńczych seniorów, co przeniosło wszystkich w klimat prawdziwie staropolskich potańcówek. Nie zabrakło również tych bardziej współczesnych utworów muzycznych, które rwały nogi Seniorów do tańca do późnych godzin wieczornych.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za pomoc i zaangażowanie w organizację SENIORADY- Potańcówki pod Gwiazdami i mamy nadzieję do zobaczenia za rok na kolejnej Potańcówce.

Podziel się