Andrzejki w Świetlicy Socjoteraputycznej 2018

Opublikowano 2018-12-04

283_Swietlica_andrzejki210814.jpg

Dnia 29 listopada sala sportowa w świetlicy została zamieniona w "salę wróżb"i zabaw. Uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach przemienili się we wróżbitów i poprowadzili wieczór andrzejkowy. Przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość, wróżyli z magicznej kuli. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był różnorodny, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Tego dnia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Dzieci bardzo się do konkursu przyłożyły a niektóre prace powstawały w domach przy wspólnym zaangażowaniu całych rodzin z czego się bardzo cieszymy bo prace były przecudne. Piękne stroiki, pocztówki, łańcuchy, wieńce adwentowe i świeczniki. Pomoc babć była też nieodzowna bo któż  lepiej jak one zrobiłby piękną czapkę na drutach która przykrywała świecznik. Wszyscy, którzy podjęli się zadania wzięcia udziału w konkursie zostali nagrodzeni a zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe.

Tego dnia  nie zabrakowało też dobrej muzyki. Po wróżbiarskim wieczorku był czas na dyskotekę. Zmęczeni i głodni mogli uzupełnić swoje siły przy słodkim stole.

 

Wszyscy dobrze się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Dziękujemy Wolontariuszom  z ZSM w Łapach za wspaniałą zabawę andrzejkową.

Podziel się