Dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej z wizytą u Seniorów na Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano 2020-01-24

340_Swietlica_dzienbabci_01_20_37.jpg

W czasie organizowanych w Świetlicy Socjoterapeutycznej ferii zimowych odwiedziliśmy 22 stycznia Seniorów z Dziennego Domu „Senior +”.

Na Dzień Babci i Dziadka oraz wizytę w zaprzyjaźnionej ze Świetlicą placówce  dzieci szykowały się już od pewnego czasu. Na zajęciach plastycznych powstawały kartki z życzeniami oraz piękne świetlicowe Anioły, które dzieci ofiarowały Babciom i Dziadkom z Dziennego Domu „Senior +”.

Na zajęciach teatralno-muzycznych powstała część artystyczna, którą dzieci zaprezentowały Seniorom. Ale nie tylko życzenia, uściski i podarunki były tego dnia wyjątkowe. Na wszystkich czekała wyjątkowa wspólna zabawa. Dzieci wraz z Seniorami brali udział w przeróżnych konkurencjach sportowych: rzut do celu, tor przeszkód, podbijanie piłeczki i wiele innych wspólnych zabaw bardzo ożywiło wszystkich uczestników. Na zakończenie czekał na wytrwałych  przepyszny słodki poczęstunek. Wszyscy przecież wiemy, że babcine ciasta smakują najlepiej.

Wspólna zabawa była na tyle udana, że w drugim tygodniu ferii czeka na wszystkich Babcioterapia w postaci wspólnych zajęć kulinarnych oraz rękodzielniczych.

Podziel się