Bezpłatne kursy i staże dla osób bezrobotnych

Opublikowano 2019-02-01

Kategoria Wiadomosci

W ofercie posiadamy kursy m.in. na: prawo jazdy kat. C, C+E, D, elektryk, operator wózka widłowego, spawacz, ale także pracownik biurowy, asystent zarządu, przedstawiciel handlowy.

PSDiK

ul. Studzienna 2,

15-771 Białystok

tel./fax. 85 652 61 07, kom. 790 140 822

e-mail: info1@polskiestowarzyszenie.pl

www.polskiestowarzyszenie.pl

 

Szanowni Państwo,

W związku z prowadzonymi przez nas projektami – „Krok po kroku do aktywizacji społeczno-zawodowej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” i „W stronę aktywizacji społeczno-zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” chcielibyśmy Państwa prosić o udostępnianie Państwa podopiecznym informacji o możliwości odbycia BEZPŁATNYCH kursów i szansy na staż oraz zatrudnienie po skończeniu kursu.

Zwracamy się z taką prośbą, ponieważ są Państwo placówką stworzoną z myślą o pomocy osobom nieposiadającym zatrudnienia, a nasze projekty mają na celu aktywizację takich osób.

W ofercie posiadamy kursy m.in. na: prawo jazdy kat. C, C+E, D, elektryk, operator wózka widłowego, spawacz, ale także pracownik biurowy, asystent zarządu, przedstawiciel handlowy. Aby wziąć udział w takim kursie osoba pobierająca świadczenia pomocy społecznej zgodne z ustawą z dnia 12.03.2004 r. o pomocy społecznej musi nam tylko dostarczyć zaświadczenie o tym, że Państwo udzielają im tych świadczeń.

W przypadku pytań, zarówno od Państwa jak i Państwa podopiecznych, zapraszamy do kontaktu:

- strona internetowa: www.polskiestowarzyszenie.pl

 

- numer telefonu: 85 652 61 07

Podziel się